SZENZOR ÖSSZESZERELŐ ÉS GÉPKEZELŐ - Állást kínál - Székesfehérvár

Feltöltő neve: Pannonjob Kft
Feltöltés ideje: 2017. június 12., hétfő
Hirdető neve: Pannonjob Kft
E-mail cím: dorina.szabo@pannonjob.hu
Telefonszám: 202227830
Kategória
Kedvencekbe!
Cég rövid bemutatása:

Világhírű partnercégünk veszprémi telephelyén a világ számos autógyártója részére magas minőségben állít elő biztonságtechnikai elemeket. A cég fejlesztő központja elektronikus vezérlésű fékrendszerek, intelligens akkumulátor szenzor és egyéb autóipari projektek tervezésén is dolgozik.

Milyen feladatok várnak Önre?

- Professzionális, modern és tiszta munkakörnyezetben könnyű fizikai munka elvégzése.
- Szenzorok egyénileg történő összeszerelése és automata gépek kezelése.

Munkájáért cserébe kínáljuk:

- Havonta átlagosan elérhető bruttó 200-220.000 forintos kereseti lehetőség
- Vonzó cafeteria a béren felül (havi nettó 12.000 Ft, próbaidő után 18.000 Ft)
- Kiemelkedően magas prémium csomag (jelenléti bonusz, teljesítmény pótlék, 13. havi fizetés, év végi prémium)
- Munkahelyi étkeztetés éttermi színvonalon, nagyon kedvező árak mellett
- Túlórázási lehetőség(garantált kifizetés minden hónap végén)
- Törvény által előírtnál magasabb műszakpótlékok (délutáni vagy esti műszak esetén, és további pótlék jár folyamatos műszakban dolgozók számára)
- Ingyenes céges járat Veszprém és vonzáskörzetében
- Ingyenes szállás biztosítása az ország más területeiről érkezőknek
- Saját állományba történő átlépés lehetősége

Érdemes a lehetőségre jelentkeznie, ha:
- Rendelkezik 8. általános iskolai végzettséggel (igazolása kötelező).
- Hajlandó három vagy folyamatos műszakban dolgozni.
- Szeretne egy hosszútávú biztos munkalehetőséget.
- Szeretne egy nagy múlttal rendelkező, nemzetközileg elismert vállalat tagja lenni.
- Szeretne egy befogadó, egymás munkáját megbecsülő csapat tagja lenni.
- Fontosnak tartja a teljeskörű elméleti és gyakorlati betanulási lehetőséget és a mentorok nyújtotta folyamatos támogatást.

Előnyére válhat:
- Ha van hasonló munkakörben szerzett tapasztalata.

Kérjük, jelentkezését küldje el Szabó Dorina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a dorina.szabo@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni lehet továbbá a következő telefonszámok egyikén : +36 40 343 343 / +36 20 222 7830

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.